Jdi na obsah Jdi na menu
 


LKŽ bilancoval

20. 12. 2009

Tak trochu již v předvánočním duchu se v polovině listopadu sešly členky LKŽ z Karviné, aby zhodnotily činnost klubu za rok 2009.

 

Především první pololetí roku, jenž bylo poznamenáno přípravou voleb do Evropského parlamentu, se naše členky zapojily do příprav akcí, které byly především předvolební jako například.

 

Náš klub se podílel na přípravě Třešňového bálu, aktivně jsme se zapojily do přípravy a průběhu oslav Mezinárodního dne žen v Karviné, jako například zajištění občerstvení, prodeje losů a věnovaly jsme také cenu do tomboly. Zorganizovaly jsme pro veřejnost besedu s europoslankyní a kandidátkou do EP Věrou Flasarovou. Naše členy se také aktivně zapojily do rozdávání předvolebních materiálů europoslanců a kandidátů Flasarové a Remka. Naše členky byly mezi prvními, které přesvědčovaly, proč mají občané jít k volbám do Evropského parlamentu. Za to všem patří velké poděkování.

 

Ale nejen předvolebními akcemi žil náš klub. Vyslaly jsme Danu Kwiczalovou do Prahy na oslavy MDŽ. Naše členky A. Saldáková a Monczková přijaly pozvání k oslavám 10. výročí založení LKŽ v Havířově. Kyticí u Památníku Osvobození jsme uctily výročí osvobození Karviné.

 

Nejen prací, ale i zábavou, jsme přispěly na květnové Smažení vaječiny a to  i podporou tomboly. Také naše aktivní příprava a účast v říjnu na akci „tančíme s kandidáty“ byla viditelná .

 

Ve spolupráci s pionýrskou skupinou Těpéra z Karviné naše členka D. Kwiczalová se zúčastnila prodeje květinek na podporu boje s rakovinou. Všechny ostatní členky také aktivně pomohly sbírat staré dioptrické brýle, které byly prostřednictvím pionýrů zaslány  dětem v Africe. A také nemalou měrou jsme se podílely sběrem platových víček.

 

A aby se o nás „vědělo“ založily jsme vlastní webové stránky, o které se stará naše členka N. Antalová. Máme také svou e-mailovou adresu. (www.lkzkarvina@estranky.cz , lkzkarvina@seznam.cz). Proto budeme velmi rády, když s námi budete prostřednictvím této moderní techniky také komunikovat.

 
 

Dosavadní předsedkyně LKŽ Ing. Irena Hanselová požádala z důvodu pracovní vytíženosti o uvolnění. Novou předsedkyní byla  zvolena Naděžda Antalová.

 

 

 

Naděžda Antalová

předsedkyně LKŽ

Janky Jurczakové

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář